Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

status from visitors

  1. Miki98

    следење на веб-страницата од посетителите

    Здраво ит другари дали може некој да ми помогне, иако имам врзано google analytics,некои работи не ги покажува каде кликаат посетителите и од каде кликаат,дали има некој плугин да ставам,да не можат да користат и vpn? дали може да лимитирам колку пати можат да кликаат на рекалама? (бидејќи имам...
На врв Дно