• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

starcraft 2

  1. JensenInterceptor

    Графичка од 6000 до 9000?

    Гледам графички сеа, и сметам дека од 6000 до 9000 некоја ќе ми заврши работа. Ќе ги играм следниве игри: Crysis 1,2,3 Starcraft 2 Heroes of the Storm Torchlight 2 XCOM, EU, EW XCOM 2 World of Warcraft Heroes of might and Magic 5 Не сум утепан гејмер да ја изиграм секоја можна игра на...
На врв Дно