Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

stand

 1. Држач за лаптоп MAX Premium

  Држач за лаптоп MAX Premium

  Се продава држач за лап топ од ѓирафа. Се што ве интересира слободно ПП.
 2. Laptop & monitor stand

  Laptop & monitor stand

  Се продава Stand за лап топ од Dormeo, не е користен само е пробан. Има UV светло за дезинфекција на тастатура и маус. Димензии 50 x 21 x 10cm.
На врв Дно