Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

стабилност

  1. R

    UPS и продолжен кабел

    Здраво дечки имам едно прашање па сакам да слушнам како вие го имате решено проблемот. Имам UPS и на него има 4 шуко утичници, арно ама не ми се доволни за да можам сиот хардвер што сакам да го поврзам на него. Сакам да му ставам продолжен кабел со 4 утичници (кабелот е нешто по квалтитетен...
На врв Дно