Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ssd case

  1. Psycore

    M2 USB Case

    Ми треба M2 to USB case за Samsung Evo Plus 970 500GB. Небитно дали 3.0/3.1/3.2. Читав негде по темиве да се избегаваат поефтините и од AliExpress тие. Дали следниве спаѓаат во таа категорија за избегнување? :) Производ - Нексио или External Rack USB 3.1 for SSD M.2 SATA Mediacom SSD MINI BOX –...
На врв Дно