Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ssd 2tb

 1. ADATA Legend 800 2TB M.2 SSD (PCIe Gen4x4)

  ADATA Legend 800 2TB M.2 SSD (PCIe Gen4x4)

  Продавам 5 x ADATA ССД дискови, дисковите се нови, неотпакувани, имаат 2 терабајти (1.82TB корисни) меморија, работат на PCIe Gen4 и имаат 3 години гаранција. Read/Write на интернет некаде кажува 3500/2800 MB/s, но пуштив CrystalDiskMark и стигна до околу 5000/4400 MB/s (на PCIe Gen4x4 слот, на...
 2. Продавам ADATA Legend 800 2TB M.2 SSD

  Продавам ADATA Legend 800 2TB M.2 SSD

  Продама ADATA 2ТБ ссд, тоа што беше на попуст на CU. Неотворен е, планиран за конфигурација ама целата идеја е scrapped па решив да не стои. Цена: 4800 ден.
На врв Дно