• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

spring boot

  1. pedro:)

    Поврзување на апликација со Booking.com

    Здраво на сите, сакам да ве прашам дали постои начин да се поврзе web app со booking.com. Пример имам апликација за резервирање на соби во хотел и сакам да ја поврзам со booking.com, (пример ако направам резервација на booking.com да ми стигне известување на мојата апликација или ако направам...
На врв Дно