• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sports

 1. Kajsibebraat

  Продадено Garmin Forerunner 45S, 645 Music

  Продавам еден од следниве паметни/фитнес саати, тој што ќе остане ќе го задржам за мене. Forerunner 45S Го користам +- година, купен од странство, без гаранција. Како што се гледа од сликите саатот е како нов. За него имам нарачано и скрин протектор од алиекспрес, ако стигне во меѓу време го...
 2. Motherboard

  Xiaomi YI - Sport Camera (Дискусија, Пофалби, Критики, Искуства)

  Заентересиран сум сакам да купам Xiaomi YI - Sport Camera па би било добро да споделиме некои предходни искуства за истата доколку некој ги има како и дискусија за квалитетот на Xiaomi производите Мал вовед: 72 гр. Тежина, направена од PC + ABS и метал композитни материјали Ambarella A7LS...
На врв Дно