• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

speaker system

 1. SaleSk

  Рецензија Marshall Acton II Bluetooth

  Многу често кога разговараме за музика, свирки, аудио опрема и кога ке се спомне англискиот бренд "Маршал" не асоцира на нешто моќно и сериозно. Сите познавачи на аудио опрема многу добро знаат кој е еден од најдобрите лидери во аудио индустријата, посебно кога станува збор за професионална...
 2. hemicharot

  Прашање околу постар 2.1 speaker system

  Хелоу хелоу, Епа вака, имам долго долго време веќе еден сет звучници (2.1 setup) и феноменално звучат (барем за мене ¯\_(ツ)_/¯ ) но ги немам користено долго време и прекинав да ги користам пред речеме година-две дека ми правеше проблем инпут конекторот за во пц, ама еве сега пак ги извадив од...
На врв Дно