• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sp55

  1. gremlin

    Продадено SSD Silicon Power S55 240GB

    Продавам ново неотпакувано SSD Silicon Power S55 240GB. гаранција има 2 години локална. Цена 3500
На врв Дно