Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

soyal

  1. D

    Истражување - Безбедност: МК сајбер простор и инфраструктура

    Истражување на @LiquidWorm: https://www.it.mk/bezbednost-mk-sajber-prostor-i-infrastruktura/ TL;DR
На врв Дно