Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

soundcard

  1. Се продава премиум звучна карта

    Се продава премиум звучна карта

    Се продава премиум усб звучна карта Creative Sound Blaster x-fi HD. Картицата е користена 2 месеци и е во одлична состојба. Доаѓа во оригинално пакување со кабли и cd драјвери. Контакт 076 519 105 Орце
На врв Дно