Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

soundbar

 1. Denon DHT-S514 Soundbar

  Denon DHT-S514 Soundbar

  Да ве замолам за по една проценка на саундбарот од наслов, што вредност би имал денес, па да видиме шо да му праиме. Работи супер инаку со години, нема козметички оштетувања, мислам дека сeуште имам сѐ што доаѓа со него, освен кутијата (далечинско, кабли, IR blaster и два пара ногарки)...
 2. Alek7

  Препорака за wireless soundbar

  Здраво дечки, Би сакал да ми препорачате wireless soundbar (2.1 or 5.1). Целта ми е да го врзам на philips tv 65" 6500 series со цел да добијам добро домашно кино. Буџетот ми е 500е. Еве нешто што ми фаќа око, Jbl bar 5.1, меѓутоа во Нептун е 42К денари, што е над мојот буџет, па затоа би ве...
На врв Дно