Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

состојба

  1. проценка RTX 2070 GAMING OC

    проценка RTX 2070 GAMING OC

    Здраво дечки ако може проценка за GIGABYTE RTX 2070 GAMING OC две години и 4 - 5 месеца користена сменив GPU правев упгрејд на 3070 Тi, па графичкава остана мислев пц да склапам уште едно али ипак лаптоп ќе зимам па ако иде ок проценка ќе иде на продажба. Иначе гејмано просек неделно колку...
На врв Дно