Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sony a7r

 1. Sony A7R II - Body Only

  Sony A7R II - Body Only

  Се продава Sony A7R II - Body Only, состојба како нов. Користен во студио. Купен пред година и нешто дена од BHphotovideo. Мислам дека сеуште е под гаранција, но да ја рачунаме неважечка. Има 30,000 слики стаж. Не ми се продава искрено, но правиме надоградба - па мора да оди. Sony a7R II...
На врв Дно