• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

сони playstation ps4

 1. KalEl

  Проценка Продавам PS4 slim 500 ГБ

  Продавам PS4 slim со 500 ГБ хард диск и два џојстика многу малку користен, го продавам заедно со 20 игри хард копи, само игрите се во вредност од околу 1000 евра, очекувам реални понуди,
 2. skopje_mkd

  Продадено Продавам PS4 со 5.05 софтвер

  Продавам PS4 со 5.05 со еден контролер користен многу малце во последнава година некористен, купен од Т-Хоум на него има две игри PES 2017 и NBA 2K17 без гаранција цена: 16 000 денари
На врв Дно