Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sodimm ddr4

 1. Нема Слика

  Samsung SO-DIMM 8GB DDR4 3200MHz

  Комплетно исправна, од HP лаптоп. Цена: 900 денари фиксна.
 2. Нема Слика

  SODIMM DDR4 2x8GB Kingston Fury 3200Mhz CL20 1x8R

  Се продава меморија за лаптоп два модула DDR4 2x8GB Kingston Fury Impact 3200Mhz CL20 1x8R. Во оригинално пакување, користени се одприлика година дена. Може и замена за м2 ссд 500гб +.
На врв Дно