• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sobiranka

  1. spiritBreaker

    Предлог - Викенд дружење со членови од Штип

    Поздрав дечки, Викендов сум на посета кај еден другар на гости во Штип, па ми падна на памет: зошто не би се собереле на една собиранка со членовиве од форумов кои се наоѓаат во Штип? мислам дека е сосема добра идеја, да се седне на една запивка/пиво/кафе (Версај, Нова, Канал 77 или било...
На врв Дно