• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

so-dimm

 1. gremlin

  16GB (2x8GB) DDR4 SO-DIMM Micron 3200Mhz

  Се продава рам меморија за лаптоп 16GB (2x8GB) DDR4 SO-DIMM Micron 3200Mhz. Извадена е од лаптоп уште одма кога е купен и воопшто не е користена. Цена за двата модула комплет: 3000 ден.
 2. gremlin

  Продадено 2x8GB Hynix 3200Mhz DDR4 SO-DIMM

  Продавам два 8GB модули РАМ меморија за лаптоп Hynix 3200Mhz, извадени од лаптоп ради надградба. Цена: 4000
На врв Дно