Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

snapdragon

 1. Samsung Note 9 (SM-N960U - Snapdragon верзија)

  Samsung Note 9 (SM-N960U - Snapdragon верзија)

  На понуда е Samsung Note 9 Ocean Blue - модел SM-N960U (USA) со Snapdragon процесор и 512GB меморија. Купен во USA во Јули 2019 година, unlocked верзија (без carrier bloatware), доаѓа со оригинален полнач и кутија. Користен од лично од мене за сиот период со максимална грижа - чуван во маска...
 2. Samsung S10 Lite Snapdragon Prism Blue

  Samsung S10 Lite Snapdragon Prism Blue

  Се продава Samsung S10 Lite, Prism Blue. Конфигурација: 8GB Ram, 128GB внатрешна меморија, Snapdragon 855 процесор. Доаѓа во комплет пакување, БЕЗ слушалки (од хигиенски причини не идат со телефонот), со ВКЛУЧЕН ОРИГИНАЛЕН ПОЛНАЧ 45W (што си беше во кутијата со него). Естетски, има мали...
На врв Дно