• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

смс

  1. DonFrozex

    SMS scheduler

    Дали знаете некој добар и reliable SMS Scheduler? Гуглајки и истражувајки наидов на овој како "најдобар" до сега, но сепак сакам да слушнам и ваши мислења за што/како користите за оваа намена. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hnib.smslater п.с. дали оваа опција ја има по...
На врв Дно