Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

smarttag

  1. G4M3R

    Искуства со користење смарт тагови Tile, SmartTag, AirTag

    Една тема за дискусија и споделување искуства за смарт тагови. Во план ми е да земам едно, евентуално две за тест. Бидејќи ми личат дека се доста мали, едното ќе оди во новчаник и другото во ранец бидејќи често знам да го шетам лаптопот. Е сега дали ги има кај нас и по која цена одат, или пак...
На врв Дно