• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

smartiptvapp

  1. Глупав

    Samsung проблем со Smart IPTV апликација

    Не знам кои духови ме обземаа за да се нафатам да бидам препродавач (resell) на IPTV, ама се фатив на орото за некоолку евра пoефтина ITPV... следно прашање: Samsung SmartTV UE40J5202 модел... одеднаш престана да се контетира со m3u листата... од провајдерот рекоа дека е до SmartIPTV...
На врв Дно