Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

smart home

 1. Mi Smart Sensor Set zhtz02lm

  Mi Smart Sensor Set zhtz02lm

  Се продава Mi Smart Sensor Set zhtz02lm нов, без гаранција. Сетот содржи: Kонтролен Мi панел Два сензори за движење, Два сензори за прозор/врата Безжичeн прекинувач.
 2. Homekit Enthusiast

  Здраво и Живо

  Почитувани, Сакам да започнам со Smart Home но на Apple Homekit бидејќи фамилијарно сме на тој екосистем. Дали некој од вас има искуство или може да ме упати каде би набавил Apple HomeKit производи во Македонија? Благодарам однапред!
 3. Roxas

  Xiaomi camera (Baby monitor)

  Mi pristigna od ali express kamera 1080p i probuvam da ja povrzam so aplikacijata Mi home, no celo vreme mi dava deka uredot ne e poddrzan vo taa area. Procitav nabrzina na reddit deka geografski gi blokirale za nadvor od kina duri i ako pisuva global deka e, ne e. Dali ima nekoj info kako mozam...
 4. dimsa

  Mi Smart Home

  Гледам дека на Gear Best има неколку парчиња од целината на Mi за Smart Home што делуваат интересно ( сензори, аларми, и сл.) Па ме интересира дали некој има нарачано нешто, искуство ? @the_maker Некоја информација за ова, гледам на сајтот на hi.mk има секција ама нема производи ?
На врв Дно