Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

smart clock

  1. Продавам Mi Smart Clock

    Продавам Mi Smart Clock

    Продавам половен Mi Smart Clock. Стар е година и 3 месеци, купен е локално. Имам документ но гаранцијата прошла во јуни. Многу малку работен, вкупно една недела, во фиока ми стои цело време. Немам кутија нажалост. Цена: 1800мкд Локација: Карпош - Скопје.
На врв Дно