• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

slovenija

  1. V

    Paypal Акаунт

    Дали е сеуште возможно да отворам и да поврзам Paypal акаунт под Словенија пошто од Македонија се видело сето.
На врв Дно