Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

slim fan

  1. Noctua NF-A12x15 PWM

    Noctua NF-A12x15 PWM

    Купен од JVSNet со гаранција до 01/08/2027 Многу малку користен во беспрекорна состојба, доаѓа во оригинална кутија со сите кабли и додатоци.
На врв Дно