• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

слика

  1. Мариијан

    Слаб квалитет на слика после прикачување на Wordpress

    Здраво се надевам ке добијам квалитетен одговор. Сликата целосно го губи квалитетот после прикачување на Product Page, кој плагин или што би можело да ми помогне да го решам овој проблем. Поздрав.
На врв Дно