• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

слика

  1. Мариијан

    Слаб квалитет на слика после прикачување на Wordpress

    Здраво се надевам ке добијам квалитетен одговор. Сликата целосно го губи квалитетот после прикачување на Product Page, кој плагин или што би можело да ми помогне да го решам овој проблем. Поздрав.
На врв Дно