• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sleep cycle

  1. Глупав

    Mi Smart Band 4 и Sleep Анализа

    Прашувам за другар... Има Mi Smart Band 4, и повеќе дена во неделата е 3та смена. Меѓутоа MiFit не му вади статистика за спиење кога се враќа од работа. Некако не го брои тоа дневно спиење како спиење. Прашањето е како да се сетира нешто во MiFit (или е потребна инсталација на друга апликација)...
На врв Дно