• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

skype for business

  1. philldm

    Skype for Business - Micosoft Teams

    Друштво, дали некој од вас побогу знае како да се исконфигурира срањево, јер при крај сум со нерви, ќе биде „што сум кревал рака у вторник“?! Купен е 365 офис ентерпрајз, а сите видеа на нет што јас ги најдов беа за Скајп Бизнис, а во меѓувреме љангарите од Мајрософт го кикнале истиот и на...
На врв Дно