Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

скрол

  1. DarthJe5us

    Барам расипан mx518 или g400 со исправен скрол

    Како што е насловот, имам Logitech G400 маус со дефектен скрол. Би сакал да го поправам па ако некој има mx518 или g400 што се расипани ама имаат исправни скролови или има скрол ептен работа би ми завршило додека да најдам маус за купување.
На врв Дно