Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

склопување

  1. toshex

    Совети од членови при купување/надоградба на конфигурација

    Општа тема каде членови би прашувале совети за склопување/купување или надоградба на конфигурации. Се надевам ќе ти стигне нотификација за ова @StefanPetrov: На таа конфигурација дефинитивно би додал уште 20-30 ЕУР и би земал целосно модуларно напојување. Напојувањето кое си го избрал е...
На врв Дно