Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

skhynix

  1. 1x8GB 3200MHz SK hynix SODIMM

    1x8GB 3200MHz SK hynix SODIMM

    рамот е изваден од DELL XPS, се продава поради надградба. 1500 денари
На врв Дно