• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

size

  1. spiritBreaker

    Full Size USB на таблет

    Здраво дечки, дали знае некој кај можам да најдам таблет шо наместо micro usb има full size usb приклучок или ги има и двата (micro usb и full size usb)? гледав од овие асус трансформериве, ама на сите нив мораш да ставиш докот за тастатурата па после да користиш usb стикче.
На врв Дно