Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

single board computer

  1. Нема Слика

    Продавам неколку single board computer (Raspberry Pi 4, Orange Pi PC2 & La Frite)

    Така ми седат по фиоки, одат за продажба 1. Raspberry PI 4 2GB RAM. Пластично куќиште со вентилаторче. 64GB Sandisk Extreme Pro MicroSD. Адаптер за напојување. Цена: 4500МКД Повеќе инфо: https://www.raspberrypi.com/products/raspberry-pi-4-model-b/ 2. Orange PI PC2 1GB RAM. Пластично куќиште...
На врв Дно