Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

симулација

  1. Saitek X52 - H.O.T.A.S

    Saitek X52 - H.O.T.A.S

    Се продава Saitek X52 во добра состојба и целосно исправен. Сите потенциометри здрави, линеарни и без шум (spikes) Софтверски поддржан од Windows 7 до Windows 11 Единствена мана е што недостасува копче на throttle-от но има 23 дугмиња, три осум насочни hat свичеви и 7 оски. Со употреба на...
На врв Дно