• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

silverline

  1. dddragan

    Проценка 2x Mushkin Silverline RAM мемории

    Ми треба проценка по плочка за меморијава. Извадени од PC, не се користат, така стојат. Информациите се гледаат на сликата.
На врв Дно