Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

siliconpower

  1. Surreal

    Продадено Продавам 3x2GB DDR3 1333 (CL9) RAM

    Продавам потполно исправни плочки SiliconPower 2GB RAM DDR3 1333 (CL9). Плочките се тестирани и извадени од систем. Цена на една плочка 400 денари, сите заедно 1000 денари. Скептик сум да праќам по карго.
На врв Дно