• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

siege

  1. skinz

    Игра ли некој Rainbow Six Siege?

    Една од поинтересните игри кои сум ги играл. И можеби најсвежото нешто од Ubisoft во последниве неколку години. Играта е страшно игрива и е најуникатниот FPS во моментов. Има ли некој форумџија што ја игра? Може да правиме некој squad.
На врв Дно