1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

sid meier's civilization vi

  1. zipi123
    Sid Meier's Civilization VI e free na epic do 5/28
    Тема од: zipi123, 22 Мај 2020, 41 одговори, Во форумот: Игри