• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

штрафцигер

  1. zipi123

    Продавам електричен штрафцигер

    Штрафцигерот воопшто не е кроситен,наменет е за ситни работи, купен е од aliexpress и по карго не праќам. Цена:600ден
На врв Дно