• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

штрафалица на струја

  1. Garfield'

    Штрафалица на струја

    Здраво Дали имал некој штрафилица на струја за телефони и лаптопи? Electric Screwdriver Set Bits Mini Phone Repair Practical Aluminium USB Charging | eBay Вакво нешто мала штрафалица дали има во мк? дали е добро за телефони и лаптопи? Благодатам однапред. (неможам на темата да ставам...
На врв Дно