• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

штраф

  1. zipi123

    Штрафови за пц

    Ако има слична тема слободно нека се избрише или премести. Каде можам да купам штрафови за пц?
На врв Дно