• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

short test

  1. S

    Nov WD 2,5" HDD pagja na test

    Zdravo do site, najnapred se izvinuvam poradi latinicata, ova go pisuvam od tablet bez kirilicna poddrska. Minatata nedela kupiv 2,5" WD scorpio blue 500gb od niko kompjuteri. Instalacijata na win 7 pro i na nekoj osnoven softver ( pleer, chrome i sl.) pomina najnormalno i vaka pri rabota ne...
На врв Дно