Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

shared hosting

 1. QhostMK

  Помош / Прашања за Хостинг - WHM/Cpanel

  Во оваа тема може да се постираат прашања и проблеми поврзани со вашиот хостинг - WHM/CPanel etc, без разлика дали сте наш корисник или од друг хостинг провајдер. Нашиот тим ќе се обиде да ви одговори и помогне најдобро што може. Тимот на QHost.mk
 2. vision

  „Shared“ Хостинг

  Малце офф: Здраво до сите. Одамна член, но неактивен, па ете дојде време и да се активирам во оваа наша најголема онлајн ИТ заедница. Он: Shared Хостинг или можда подобро Wordpress / PHP хостинг, без Cpanel, комплетно конфигуриран (custom build сервер за најдобри перформанси), континуирана...
На врв Дно