• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sf150

  1. Costigan_Jr

    Проценка Sony HT-SF150 - саундбар за проценка

    Колку би можел да се продаде овој саунбар Sony 2ch Single Soundbar with Bluetooth® technology | HT-SF150 Нов, некористен. Ако има некој заинтересиран нека ме контактира со понуда.
На врв Дно