Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sesame

  1. Sesame

    Sesame

    Се продава Sesame - Alice like ergo механичка тастатура. Програмабилна со QMK/VIA. Доаѓа со: 3d принтан дампенер (+ сунѓер). Soldered boba u4t thocky tactile switches. Без keycaps. Се што ве интересира слободно ПП.
На врв Дно