Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

servr

  1. 384GB ram 12x 32gb DDR3 PC3-14900L ECC serverski HP HPE

    384GB ram 12x 32gb DDR3 PC3-14900L ECC serverski HP HPE

    Се продава 384гб серверски рам 12 идентични парчиња х32гб Оригинал HP Micron PC3-14900L 1866Mhz 4Rx4 Детали на фотографиите. Минимум 4 парчиња 2.400мкд по парче Сите топтан 27.000мкд - нова цена 25.000мкд
На врв Дно