• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

сервисирање

  1. D

    Локални компании за оддржување на мрежа?

    Дали имате некоја информација за локална компанија која нуди професионални услуги за сервисирање и оддржување на мрежи за мали и средни компании? Под оддржување се мисли средување на мрежа по пријава во краток рок, а под сервисирање на компјутери, принтери и сл.
На врв Дно