Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

сервисер за рутер

  1. Miki98

    Сервисер за Рутери (брик)

    Здраво ит другари Барам некој сервисер кој знае да го оправи рутерот со usb serial jtag се работи за wr941nd v6.0 Му беше ставено openwrt,јас додатно му инсталирав и други работи за port change, и му направив флеш на нов firmware од openwrt и рутерот после тоа не покажува дека работи ip адреси...
На врв Дно